ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ПЛАН ЗАХОДІВ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДНЗ "МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" на 2023-2024 навчальний рік

В Монастирищенському професійному ліцеї 12 травня 2022 року в змішаній формі було проведено День цивільного захисту. Класні керівники, майстри  виробничого навчання використовували безкоштовні інструменти Google, класи учнів у Google (Classroom), через який здійснювали зворотній зв'язок з учасниками освітнього процесу, Google Meet та Zoom  для проведення відео зустрічей та практичної частини. Зокрема, класний керівник Павлученко Л.В. провела у  групі №269   практичний тренінг на тему: «Засоби індивідуального захисту»

Під час проведення заходів по Цивільному захисту здобувачів освіти ознайомлено  з правилами поведінки та діями під час воєнного стану, із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, про створення системи цивільного захисту, метою якої є захист населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф, від стихійного лиха, сильнодіючих отруйних речовин, зброї, терористичних нападів.

Фахівець з ЦЗ Микитенко Т.А. організувала перегляд відео для учасників освітнього процесу: «Демонстрація  засобів індивідуального захисту органів дихання та транспортування потерпілих», забезпечила розповсюдження пам′яток  для класних керівників : «Норми поведінки при масових скупченнях людей», «Обережно підозрілий предмет».

Керівником ЦЗ ліцею Нетяжук С.С., було проведено навчання з особовим складом об’єктової евакуаційної комісії  системи цивільного захисту, щодо основних завдань та обов’язків, які на них покладені.

Згідно  плану заходів із безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти в ДНЗ"Монастирищенський професійний ліцей" 20.09 інженером з ОП Микитенко Т.А. було проведено інструктаж з безпеки життєдіяльності для 1 курсів та навчання з попередженням ризиків від вибухонебезпечних предметів

НАВЧАЛЬНА ЕВАКУАЦІЯ

У відповідності із планом Цивільного Захисту, в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" було проведено навчальну евакуацію із навчального корпусу та в учнівському гуртожитку в нічний час