ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

ТИ -ТВОРЧИЙ? ТАЛАНОВИТИЙ? МРІЄШ ПРО ПЕРСПЕКТИВНУ РОБІТНИЧУ ПРОФЕСІЮ, ЯКА ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ТА  СТАБІЛЬНИЙ ПРИБУТОК?

ТОДІ, ТОБІ - ДО НАС!

НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ВИКЛАДАЧІ, СУЧАСНІ ЗАСОБИ ТА МЕТОДИ НАВЧАННЯ, ЦІКАВА ПОЗАНАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ: ГУРТКИ ТА СЕКЦІЇ; БЕЗКОШТОВНИЙ ГУРТОЖИТОК І СТИПЕНДІЯ!

А ЩЕ, ТУТ ТИ ЗНАЙДЕШ ДЛЯ СЕБЕ СПРАВЖНІХ ДРУЗІВ!!!

Онлайн-заява абітурієнта на вступ до ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей"

Ви молоді та активні? Шукаєте свій "квиток" у світле майбутнє? Бажаєте провести роки навчання цікаво, захопливо, пізнавально та з користю? Бажаєте здобути професію  електрогазозварника, водія автортранспортних засобів, тракториста-машиніста с/г виробництва, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, кухаря, офіціанта, бармена,  кравця,  яка затребувана на ринку праці?  Запрошуємо Вас  на навчання  до Державного навчального закладу «Монастирищенський професійний ліцей»!

Тут Ви  отримаєте знання за новітніми технологіями та методиками,  опануєте хорошу прибуткову робітничу  професію, проявити та розвинути всі свої вміння та таланти!

Все, що від Вас вимагається - це прагнення до знань, завзяття та бажання розвиватись і  зростати професійно!

Навчання безкоштовне!   Зарахування за співбесідою! Без вступних іспитів та ЗНО!

Увага! Для попередньої реєстрації просимо Вас перейти за посиланням:

forms.gle/Ki9f4FVMbghGovne6

Щиро раді вітати Вас на сторінках нашого освітнього сайту! Наш навчальний заклад гостинно  відчиняє двері та запрошує на навчання учнів-випускників після 9 та 11 класів  за такими спеціальностями:

на базі 9 класів:

1.Електрогазозварник,

водій автотранспортних засобів категорії «С»;

2.Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів,

тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А1», «А2»;

3. Кухар, офіціант, бармен.

Термін навчання: 3 роки

на базі 11 класів:

1.Електрогазозварник,

водій автотранспортних засобів категорії «С»;

2. Кухар

3. Кравець

Термін навчання:  до 1 року і 3 місяці

***

При ліцеї є гуртожиток, їдальня, бібліотека, спортивний зал, працюють спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності. Стипендія - 1250-1819 грн/міс., учням надається матеріальна допомога та премії.

Учні ліцею мають можливість отримати посвідчення водія категорії "А1", "В", "С", "С1".

***

Після закінчення ліцею випускникам надається право вступу до вищих навчальних закладів відповідного профілю за співбесідою на державну форму навчання.

Ліцей надає платні освітні послуги по отриманню робітничих професій та підвищенню кваліфікації за скороченим терміном навчання (денна, вечірня, індивідуальна) для всіх вікових категорій населення.