ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧАСНИКАМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Антинаркотична брошура QR.pdf

10 ТОЧНИХ ФАКТІВ ПРО НАРКОТИКИ, ЯКІ ВАШІ ДРУЗІ МОЖУТЬ НЕ ЗНАТИ

(з'ясуй правду про наркотики - врятуй чиєсь життя)

Шановні учасники освітнього процесу!  У цей складний для України час ми повинні знати, як убезпечити себе та своїх рідних.  Ось декілька порад:

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

shool_boylingц
3.pdf

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти

Процедура подання (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

Зразок заяви

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

-Цькування неповнолітнього карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(850 та 1700 гривень відповідно)або громадськими роботами від 20 до 40 годин.

-Така ж поведінка,вчинена групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення,передбачає штраф від 1700 гривень до 3400 гривень або громадськими роботами від 40 до 60 годин.

-За булінг, вчинений малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років,тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють.

Звернення про допомогу й захист

Контактні телефони:

Тут ви можете отримати поради, звернутися за допомогою до фахівців, потренуватися - виконати інтерактивні вправи,  психодіагностичні тести

Увага! Для вас працює “СКРИНЬКА ДОВІРИ”!

Шановні учні! – ця “скринька довіри” в першу чергу для вас! Важко впоратися з емоціями? Не знаєш куди звернутися?  Друзі осудять? Батьки не зрозуміють?

Якщо вам зараз складно і хочеться з кимось поговорити, але і зберегти анонімність – пишіть на нашу скриньку! Практичний психолог  та соціальний педагог ліцею з великим бажанням допоможуть!

Чекаємо також на звернення батьків наших учнів, адже ми працюємо  для вас! Якщо таке бажання написати нам, є у наших колег-педагогів, – будемо раді допомогти!

Безвихідних ситуацій не буває!

Перейдіть за посиланням "Скринька довіри"(анонімно)forms.gle/WYcEDsTdwd6fLAtU8

МИ ГАРАНТУЄМО ПОВНУ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ!