ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Шановний абітурієнте!  При вступі до Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" не потрібно складати ЗНО, не проводиться конкурс атестатів, не проводиться ніяких іспитів - вступ проводиться на основі співбесіди з абітурієнтом.

Адміністрацією ліцею було прийняте рішення змінити  та спростити умови  вступу на 2024-2025 н.р. і провести  збір онлайн-заяв для вступу на навчання до нашого навчального закладу. Заповнюючи форму заяви і надсилаючи нам, Ви автоматично резервуєте за собою місце в навчальній групі.

За вказаною Вами електронною адресою, або номером телефона ми повідомимо про кінцевий термін подачі оригіналів документів.  До остаточного зарахування на навчання, Вам необхідно буде, в зазначений термін, подати такі документи:

*Оригінал документів про базову або повну середню освіту;

* копія паспорта та ідентифікаційного кода;

* копія Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру, щодо реєстрації місця проживання;

*документи, що підтверджують право на пільги, передбачені Законом України;

*фотокартки 3Х4 (8 шт.).

ВСІ АБІТУРІЄНТИ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНІ УМОВИ, БУДУТЬ АВТОМАТИЧНО ЗАРАХОВАНІ ДО СКЛАДУ УЧНІВ ЛІЦЕЮ!

Нагадуємо, що навчання в ліцеї БЕЗКОШТОВНЕ!!!

Учні отримують стипендію в розмірі 1250 грн. (підвищена 1819 грн.) , забезпечуються гуртожитком та харчуванням.

За додатковою інформацією  Ви завжди можете звернутись до нас за телефоном: (097)- 762-19-86.

При заповнені  даної форми онлайн-заяви Ви резервуєте за собою місце в навчальній групі!

З метою популяризації робітничих професій Міністерство освіти і науки України запустило комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам» , перегляньте відеоісторії випускників профтехів та оберіть власний шлях у житті!!