СКРИНЬКА ДОВІРИ

Шановні учні! – ця “скринька довіри” в першу чергу для вас! Важко впоратися з емоціями? Не знаєш куди звернутися? Друзі осудять? Батьки не зрозуміють?

Якщо вам зараз складно і хочеться з кимось поговорити, але і зберегти анонімність – пишіть на нашу скриньку! Практичний психолог та соціальний педагог ліцею з великим бажанням допоможуть!

Чекаємо також на звернення батьків наших учнів, адже ми працюємо для вас! Якщо таке бажання написати нам, є у наших колег-педагогів, – будемо раді допомогти!

Безвихідних ситуацій не буває!

Перейдіть за посиланням "Скринька довіри" forms.gle/WYcEDsTdwd6fLAtU8

У кожної людини рано чи пізно в житті можуть виникнути певні складнощі. Такі моменти складно переживати і дорослим, і дітям.

Якщо ви можете вирішити свої проблеми самостійно - це чудово, але іноді люди потребують допомоги іншої людини (незалежної, об’єктивної).

Ви можете задати свої питання особисто. Однак іноді людині може не вистачати сміливості чи рішучості звернутися до інших за допомогою, підтримкою.

Тому психологічна служба Монастирищенського професійного ліцею створила “Електронну скриньку довіри”, на яку здобувачі освіти, педагогічні працівники, співробітники, батьки– можуть задати питання психологу чи соціальному педагогу.

Також в цій формі ви можете залишити побажання щодо висвітлення якогось питання в вашій групі чи на сайті психологічної служби.

Можете не турбуватися щодо приватності, ні адміністрація ліцею, ні адміністратори сайту не мають можливості читати такі листи - сайт відправляє листи психологу (соціальному педагогу) автоматично, не залишаючи копій