Новини та події

Шановні колеги, друзі, партнери, здобувачі освіти та їх батьки! Щиро вітаємо всіх вас зі світлим святом - Різдвом Христовим!! Нехай Різдво Христове обдарує ваш будинок благодаттю і світлом, а Господь ніколи не перестане оберігати. Бажаємо, щоб у Новий рік і Різдво у ваших серцях панувало свято! Будинки переповнювалися любов'ю та щастям!

З повагою

колектив ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

28.12. 2021 Новорічна вечірка для здобувачів освіти в гуртожитку ліцею

28 грудня в гуртожитку Монастирищенського професійного ліцею пройшла новорічна вечірка із казковими та зірковими героями, танцями й конкурсами

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

22.12.2021 Година спілкування "Ми всі чекаємо новорічних див"

Цікавинки, веселі конкурси та символічні подаруночки від Миколая чекали на здобувачів освіти групи №267 в рамках години спілкування "Ми всі чекаємо новорічних див", проведеною бібліотекарем ліцею.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

21.12.2021 Година народознавства "Дивосвіт різдвяних свят"

Здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей", разом із вихователями гуртожитку, відвідали клуб за інтересами "Фіалка" при Монастирищенській публічній бібліотеці в рамках години народознавства "Дивосвіт різдвяних свят"

17.12.2021

Із днем Святого Миколая привітали працівників ліцею

Адміністрація та профспілковий комітет Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" напередодні свята привітали своїх працівників із днем Святого Миколая солодкими подарунками.

14.12.2021 "Андрію, Андрію, на тебе маю надію..."

У День Андрія Первозванного учасники гуртка "Народознавство" (керівник Ольга Мельник) Монастирищенського професійного ліцею скликали всіх учасників освітнього процесу на веселі вечорниці. З піснями та танцями, з ворожінням та кусанням калити! Не обійшлось й без смішних та чарівних вареників!

В організації та проведенні цього незабутнього свята фінансово посприяв профспілковий комітет ліцею.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15.12.2021

Години спілкування "Твій біль,Україно -Чорнобиль".

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

У класні керівники та бібліотекар ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" організували та провели години спілкування та бесіди "Твій біль,Україно -Чорнобиль". Здобувачі освіти ознайомилися з екологічними,соціальними наслідками аварії на ЧАЕС для України і світу.

Для здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку працівниками Монастирищенської публічної бібліотеки, спільно з вихователями, було організовано та проведено годину спілкування про події, які відбулись понад 35 років тому, про наслідки цієї катастрофи та про її героїчних учасників.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

09.12.2021

Зустріч в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

9 грудня з метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, начальником відділу соціальної роботи Центру соціальних служб Монастирищенської міської ради, головним юристом відділу «Монастирищенського бюро правової допомоги», бібліографом Монастирищенської публічної бібліотеки, працівниками ювенальної превенції була проведена зустріч із здобувачами освіти Монастирищенського професійного ліцею. Фахівці розповіли дітям про їх права та обов’язки, адже їх знання допоможуть юним громадянам у становленні та розвитку особистості, допоможуть закріпити повагу до прав і свобод інших людей, знання своїх прав необхідне перш за все для того, щоб зрозуміти, коли їх порушують, щоб вміти захистити себе та інших. У ході заходу також нагадали учням про відповідальність за вчинення правопорушень та проступків неповнолітніми. Не оминули й питання домашнього насилля та булінгу. Здобувачам освіти було надано інформацію про те, куди звернутись у випадках виявлення домашнього насилля та булінгу, зокрема у нашому місті

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

07.12.2021

Виховна година "Свято мужніх, відважних, хоробрих"

До дня Збройних Сил України в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" проведено відкритий виховний захід "Свято мужніх, відважних,хоробрих". Метою якого було ознайомити учнів з видами роду військ збройних сил України та їх складом. Спонукати до почесного обов'язку молоді служити в збройних силах України, виховувати гордість за свій народ. Сприяти збереженню пам'яті учасників АТО,ООС, зміцнювати почуття патріотизму до рідної землі

07.12.2021 «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» соціальний ролик

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованихтериторій та сприяння соціальній згуртованості.

З цією метою розроблено відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

06.12.2021

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто несе військову службу, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

Ото ж і в гуртожитку Монастирищенського професійного ліцею 6 грудня відбулась зустріч з учасником бойових дій Бузанем Олександром Миколайовичем в рамках виховної години " Тобі,солдате,складємо шану!", на якій здобувачі освіти з цікавістю слухали розповідь про війну, яка триває уже понад 8 років та про військові будні бійців на передовій

03.12.2021 День волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

Для здобувачів освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" було проведено годину спілкування "Невідомі герої". Здобувачів освіти було ознайомлено з історією волонтерського руху в світі, видами волонтерської діяльності, найвідомішими доброчинцями нашого регіону, проводили асоціативні ігри "Квітка волонтерства", "Серце доброти". Бібліотекарем та керівником гуртка "Художнє слово" ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" було організовано онлайн-марафон "Волонтери-люди доброї волі!"


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

02.12.2021

Обласний конкурс "Педагог професійного навчання" серед викладачів спеціальних предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 н.р.

В рамках проведення обласного конкурсу "Педагог професійного

навчання" серед викладачів спеціальних предметів закладів

професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 н.р. визначено переможця 1 етапу (на рівні закладу освіти) в номінації : викладач

предметів професійно-теоретичної підготовки Малоголовець О.М. для участі в 2 етапі (на рівні експертно-підсумковому).

Тема уроку: Одягова фурнітура.Асортимент.Класифікація.Властивоті.Вимоги до якості.

Предмет : Основи матеріалознавства.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» (соціальні відеоролики)

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В межах акції Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації виготовлено відеоролики: «Дорожня карта для постраждалої: куди звернутися і як це зупинити». Цей ролик – дороговказ для жінок, з нього вони дізнаються куди можна звернутися з проблемою та які послуги отримати від фахівців. Він стане в нагоді тим, хто втомився і не хоче більше терпіти, але не знає як діяти. Також, такий алгоритм стане в нагоді людям, чиї знайомі та близькі потрапили в ситуації насильства і вони хочуть їм допомогти вибратися з прірви; «Фортеця безпеки» для постраждалих від торгівлі людьми в межах акції до Міжнародного дня боротьби з рабством. Відео-алгоритм для постраждалих з порадами куди звертатися і на яку допомогу розраховувати.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

25.11.2021 ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ КВЕСТ "ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ"

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» зі здобувачами освіти проведено профорієнтаційний квест «Шлях до професії».

Здобувачам освіти необхідно було пройти маршрут, на якому було 7 зупинок: «Світлофор», «СТО», «Аграрник», «Зварна дуга», «Корчма», «Мохіто», «Кришталевий фужер». У всіх була можливість ознайомитись із робітничими професіями, дізнатися про пріоритети та перспективи їх розвитку в нашій країні

25.11. 2021 Увага! Важлива інформація!

В межах Всеукраїнського тижня професійної освіти Державний навчальний заклад «Монстирищенський професійний ліцей» представляє інформацію про надання освітніх послуг:

підвищення кваліфікації, стажування педагогічних працівників закладів професійної ( професійно-технічної) освіти на базі НПЦ зварювання ( за наявності ліцензії Наказ МОН України № 1843-л від 09.07.2007)

проводить:

підвищення кваліфікації ( присвоєння робітничого розряду) та стажування (підтвердження розряду) педагогічних працівників за професією «Електрогазозварник»

Термін навчання, орієнтовна вартість, форма навчання погоджується з відповідальною особою:

Пікалюк Олена Володимирівна

E-mail – profosvitalic@gmail.com

тел. (097) 622 92 80

По закінченню навчання педагогічні працівники отримують

документи державного зразка (Наказ МОН України №535

від30.04.2014)

Пропонуємо проведення майстер- класів, семінарів-практикумів за вимоги замовників

Адреса навчального закладу: ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей», вул.Соборна,129, м. Монастирище, Черкаська обл.

23.11.2021

#МОЯ КАР’ЄРА

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти та з метою популяризації робітничих професій, які є актуальними на ринку праці серед випускників закладів освіти й економічно активного населення, здобувачі освіти Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" долучитися до показу професій #МОЯКАР’ЄРА


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

23.11.2021р. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти та з метою популяризації робітничих професій,які є актуальними на ринку праці серед випускників закладів освіти й

економічно активного населення, здобувачі освіти Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" У рамках проведення Всеукраїнського тижня профусійної (професійно-технічної) освіти та з метою популяризації робітничих професій,

які є актуальними на ринку праці серед випускників закладів освіти, здобувачі освіти Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" 23 листопада 2021 року відвідали ТОВ "Котельний завод "Енергетик".

Екскурсія була організована викладачем спецдисциплін Ліщинським М.В. за сприяння адміністрації ліцею.

На підприємстві екскурсію, для учнів, проводив головний зварник Кисіль М.І.

Під час екскурсії учні довідались, що ТОВ"Котельний завод "Енергетик" успішно функціонує на ринку України уже багато років поспіль. Є одним із найпотужніших виробників водогрійних та парових систем. Це найсучасніший завод України, який працює у напрямку оновлення обладнання.

Екскурсія розпочалась з ознайомлення з роботою виробничих цехів, де здобувачам освіти було презентовано роботу обладнання.

Наприкінці екскурсії всі гості мали можливість поставити чималу кількість запитань, що стосувались їх майбутньої кар'єри.

Щиро дякуємо керівництву ТОВ "Котельний завод "Енергетик"

за організацію і провення цікавої пізнавальної екскурсії та можливості зазирнути учням у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємництва.

Урок виробничого навчання. Професія офіціант 3 розряду. Група №257 (майстер в/н Нетяжук Л.А.)

Тема ОФ-3.1.4. Отримання посуду, приборів,столової білизни, підготовка до обслуговування. Тема уроку: Полірування столового посуду і приборів.

22.11.2021

"#Я ПІСНЕЮ ПОВЕРТАЮСЬ ДО ЖИТТЯ"

В рамках відзначення 70-ї річниці від Дня народження відомого співака, Героя України, лауреата Державної ім. Шевченка, народного артиста України НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА, учасники гурту естрадної пісні "Перлина" ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" (керівник Людмила Павлученко) долучились до онлайн-фестивалю "#Я ПІСНЕЮ ПОВЕРТАЮСЬ ДО ЖИТТЯ"

20.10.2021р. ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини (19 жовтня), водночас вшановуючи пам'ять видатної особистості, автора "Декларації відповідальності людини" Богдана Дмитровича Гаврилишина.

У бібліотеці Монастирищенського професійного ліцею група № 267 ознайомилася із 15 кроками для становлення особистості відповідальної людини,роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства та вимірюється наполегливим самовдосконаленням,повагою до ближніх,підтримкою сім'ї й щирою взаємодією зі світом.


20.10.2021 р. У Монастирищенському професійному ліцеї встановлено нові вікна, парти, стільці, комп'ютери та інше обладнання! Щиро дякуємо за підтримку Народному Депутату України Антону Яценку!

У Монастирищенському професійному ліцеї встановлено нові вікна, парти, стільці, комп'ютери та інше обладнання.

А саме, у ліцеї відбулись такі оновлення:

замінено 24 старих вікна на нові металопластикові та встановлено нові двері запасного виходу;

закуплено 312 стільців, 189 учнівських парт, які розмістили в кабінеті фізики, української мови та літератури, математики, інформатики, два кабінети спецпредметів, кабінет охорони праці;

4 ноутбуки, які передали в кабінет інформатики, математики та в кабінет спецпредмету;

3 принтери для кабінету інформатики та у два кабінети спецпредметів;

2 мультимедійні проектори встановлені в кабінеті історії та інформатики;

3 системні блоки для бухгалтерії.

Тепер усі студенти ліцею будуть навчатись в теплих кабінетах та матимуть змогу використовувати новітню техніку у навчанні.

Буду і надалі працювати в цьому напрямку

АнтонЯценко #Україна #Монастирище #професійнийліцей #розвитокліцею

fb.watch/8Xwlw9E0j5/ (перглянути відео)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського Козацтва та день захисників та захисниць України

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського Козацтва та день захисників та захисниць України. Тому, з метою виховання поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини, напередодні в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" пройшло ряд виховних годин та годин спілкування для здобувачів ліцею.

Бібліотекарем М. Козяр було проведено годину спілкування на тему «Козацькому роду нема переводу». Учні розширили свої знання про козаків,а на завершення години спілкування був проведений бібліофреш про книги, які є в бібліотеці на дану тему.

Вихователями гуртожитку було проведено виховну годину "Монастирищина козацька" (12 жовтня). Здобувачі освіти зачитували реферати, які підготували напередодні, про козацьку історію Монастирищини, про видатних постатей, які приймали участь у визвольній війні на території нашого краю. На завершення учні переглянули відеофільм про Івана Богуна та його військо.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

04.10.2021 З Днем працівників освіти та професійно-технічної освіти!

Напередодні Дня працівника освіти та профтехосвіти в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" відбувся святковий концерт за участі здобувачів освіти - учасників гуртків вокально-естрадної пісні "Перлина" (кер. Л.Павлученко) та "Художнє слово" (кер. О.Мельник).

Також з вітальним словом виступили директор ліцею Сергій Нетяжук та голова профспілкового комітету Ольга Мельник.


02.04.2021 Соціальний педагог – інспектор з охорони дитинства

Щорічно 2 жовтня відзначається Міжнародний день соціального педагога. Офіційно професія «соціальний педагог» з'явилася в нашій країні порівняно нещодавно. І суспільство ще не зовсім знає чи розуміє, хто такий соціальний педагог. Найчастіше соціального педагога плутають або із соціальним працівником, або з практичним психологом. Без сумніву, ці фахи пов’язані між собою, адже серед академічних дисциплін соціальна педагогіка посідає проміжне місце між психологією та соціологією, поєднуючи в собі певні риси однієї й іншої. Проте, якщо соціальний працівник у рамках роботи в якійсь із соціальних служб допомагає малозабезпеченим і малозахищеним прошаркам населення вирішувати соціальні проблеми – наприклад, отримати певний вид матеріальної допомоги тощо, то соціальний педагог насамперед виховує вміння не падати духом, навчає самостійно знаходити вихід зі складної ситуації, формує людину, особливо молодого віку, як особистість, здатну впоратися з психологічними та соціальними негараздами. Про роботу з дітьми детально розповіла соціальний педагог ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» Людмила Василівна ПАВЛУЧЕНКО. У Міжнародний день соціального педагога вітаємо Людмилу Василівну та всіх соціальних педагогів з професійним святом, та бажаємо чудової роботи, моментального з’ясування будь-якої проблеми, вірного аналізу, вдалої розробки вирішення питань, доброї консультації, особистих досягнень, великих успіхів і повної гармонії в житті. Нехай Ваша праця і старанність роблять цей світ кращим і добрішим. Бажаємо здоров'я, взаєморозуміння оточуючих, поваги, щастя і всіх благ.


29.09.2021р. майстри виробничого навчання харчового напрямку та здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" відвідали

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу в м.Києві


ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ предметів

Здобувачі освіти нашого ліцею в рамках Тижня природних предметів створили відеоальбом по природничо-заповідним об’єктам нашого краю. Щиро дякуємо за допомогу в створенні Монастирищенському краєзнавчому музею.

www.facebook.com/100043232482388/videos/364385648465581/

У конкурсі на кращий відеопроєкт про природні й заповідні місця нашого краю перемогла Мокренко Анастасія (гр.№260). Тож презентуємо її роботу!

www.facebook.com/100043232482388/videos/590958679010560/

www.facebook.com/100043232482388/videos/2949755581912908/

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

23.09. 2021

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ ПРЕДМЕТІВ

В Державному навчальному закладі «Монастирищенський професійний ліцей» з 20 вересня стартував Тиждень природничих предметів. Кожен день дивує своїми цікавинками

Ретельно сплановані заходи вражають своєю креативністю та мотивують здобувачів освіти експериментувати, бути креативними та творчими.

Розпочався Тиждень відкритим уроком з біології у групі № 267 (Кухар.Офіціант. Бармен) на тему «Фундаментальні властивості живого» (викладач Чорнодід Л.С.). Учні підготували й захищали наукові проєкти; презентували визначення "життя"з точки зору фізики, кібернетики та філософії.

21 вересня під гаслом «Наука навколо нас» цікаво та на одному диханні пройшов брейн ринг. Здобувачі освіти разом шукали відповіді на питання під рубриками: жива фізика, патенти природи та жива хімія, безсумнівно, збагатившись науковими знаннями.

23 вересня Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею протягом дня переглядали цікаві наукові фільми. Спробуйте й ви! Переходьте за посиланнями:

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

22 .09.2021

День партизанської слави

22 вересня у нашій країні відзначається День партизанської слави. Свято партизанської слави встановлено в Україні на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів, увічнення їхньої пам'яті. Сьогодні в Монастирищенському професійному ліцеї для здобувачів освіти І-го курсу була проведена бібліотечна година «Партизанська слава Монастирищини» (бібліотекар М.Козяр). Присутні переглянули фільм, наданий Монастирищенським краєзнавчим музеєм, під назвою "Партизанам та підпільникам Східної Вінниччини присвячується... "; дізналися більше про відомого земляка-партизана Івана Калашника, його героїчні вчинки; партизанські загони та їх ватажків, що діяли на території нашого регіону. Учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто віддав заради перемоги найдорожче – власні життя, хвилиною мовчання .

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

19.09. 2021

Відзначення Дня фізичної культури і спорту

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту 17 вересня для здобувачів освіти Монастирищенського професійного ліцею на центральному стадіоні "Авангард"відбулись спортивні змагання. Учасники освітнього процесу приймали активну участь та вболівали за свої команди

18.09.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

Соціальний відеоролик "Скажи разом з нами "НІ!" булінгу! "

Здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" (група №267 та №265) в рамках Тижня протидії булінгу, спільно з психологічною службою, зняли соціальний відеоролик та дали поради тим, хто став жертвою булінгу.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТИ СТАВ ЖЕРТВОЮ БУЛІНГУ


Перше і найголовніше правило – не тримати це у секреті. Розкажи друзям, знайомим чи рідним про те, що тебе ображають, цього не слід соромитись.

Інколи допомогти з вирішенням складної ситуації у ліцеї може абсолютно не пов’язана з цим людина: тренер у секції, куди ти ходиш після навчання , або вчитель, до якого ти ходиш на додаткові заняття.

Також не слід звинувачувати себе у тому, що тебе цькують. Кривдникам легко знайти жертву булінгу, адже для цього слід просто якось відрізнятись від оточуючих.

Якщо цькування у школі перетворились зі словесних на фізичні – йди до психолога, соціального педагога, директора ліцею або завуча та докладно розкажи їм про це. Також повідом про ситуацію батьків.

Можна сміливо звернутись до психолога та соціального педагога, щоб відновити відчуття впевненості у своїх силах та зрозуміти, як діяти далі.

* * *

На щастя, в Україні працюють"гарячі лінії", куди ти можеш зателефонувати, розповісти про свої проблеми, отримати підтримку, допомогу та консультацію.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ТИ СТАВ СВІДКОМ ЦЬКУВАННЯ

Якщо цькують твого друга чи подругу, то одразу звернись до дорослих: вчителя, майстра, старших товаришів, родичів, батьків тощо.

Якщо твій друг чи подруга поділилися з тобою, що вони потрапили у ситуацію булінгу, обов’язково говори з ними про це — вони потребують твоєї підтримки.

У жодному разі не слід приєднуватись до групи, що цькує, та висміювати проблеми свого друга чи подруги.

Якщо ви дорослий, який потерпав від булінгу колись, тоне проходьте повз. Спробуйте захистити дитину, яку ображають. При цьому не слід ображати дітей, які цькують, адже деякі роблять це, тому що самі постраждали від насильства (вдома, у спортивній секції, в іншій школі тощо). У таких випадках вони можуть виміщати свій біль через знущання і приниження слабших за себе.

Деякі діти булять, щоб ловити на собі захоплені погляди оточуючих, а відчуття переваги над іншими приносить їм задоволення. До того ж, нападаючи на когось вони захищаються від цькування. Іноді такі діти дуже імпульсивні і не можуть контролювати свій гнів. У таких випадках справа нерідко доходить і до фізичного насильства.

Спробуйте повідомити про булінг людей з навчального закладу, де це відбувається, або батьків дитини.


ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ІНШИХ ЦЬКУЄШ ТИ

Зрозумій, булінг– це твої дії, а не твоя особистість. Ти можеш ними керувати та змінювати на краще. Пам’ятай, що булінг завдає фізичного та емоційного болю іншому, а тому подумай, чи дійсно ти цього прагнеш?Деякі речі можуть здаватися смішними та невинними, проте вони можуть завдати шкоди іншій людині.


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ БУЛІНГУ

Законом України від 18.12.2018 № 2657-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (набув чинності 19.01.2019) запроваджено адміністративну відповідальність за булінг.

Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею 173-4, якою передбачено, що булінг (цькування), що вчиняється стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого,тягне за собою НАКЛАДЕННЯ ШТРАФУ від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ на строк від двадцяти до сорока годин.

Якщо цькування вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, то штраф становитиме від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Відповідальність за діяння, передбачене цією статтею, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років несуть батьки, або особи, які їх замінюють(штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин).

Справи про адміністративні правопорушення, передбачених статтею 173-4 КУпАП, підлягають розгляду суддями районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів за поданням органів Національної поліції.

Як працює новий закон про Булінг - wym-1578994631419

17.09.2021

День фізичної культури і спорту

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту 17 вересня для здобувачів освіти Монастирищенського професійного ліцею на центральному стадіоні "Авангард"відбулись спортивні змагання. Учасники освітнього процесу приймали активну участь та вболівали за свої команди

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15.09.2021

А наші першокурсники продовжують знайомитись із навчальним закладом.

Бібліотекар Монастирищенського професійного ліцею Марина Козяр розповідає здобувачам освіти про те, як користуватися бібліотечним фондом, порядком користування читальною залою та правилами поведінки у бібліотеці. То ж і сьогодні учні групи №268 були ознайомлені із фондом бібліотеки та підручниками за своєю професією, правилами видачі та користування літературою.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

02.09.2021

В добру путь, першокурсники!

Нехай ці святкові миті вам усім запам'ятаються на все життя! Щиро бажаємо здобувачам освіти витримки, наполегливості та старання, батькам- терпіння та мудрості, педагогам- здоров'я та радості! Всім - успішного навчального року!!

(Фотозвіт "1 вересня")


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

25.08.2021

У ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" розпочалися співбесіди зі вступниками

З 25 серпня в Монастирищенському професійному ліцеї розпочалися вступні співбесіди для майбутніх здобувачів освіти нашого навчального закладу за обраними професіями. Зі вступниками та їх батьками провели ознайомчі зустрічі заступник директора з виховної роботи Сергій Павлученко та майстри виробничого навчання.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Відзначення 30-ї річниці Незалежності України

24 серпня на центральній площі міста Монастирище відбулися урочистості, святковий концерт та масові гуляння з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. В межах святкування, на площі працювали численні виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, сільських громад та навчальних закладів. ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" теж презентував власну продукцію та вироби декоративно-вжиткового мистецтва.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ 2021

27 червня у рамках вступної кампанії 2021 року, учнівсько-педагогічний колектив ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» взяв участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва, приуроченій Дню нашого рідного міста Монастирище. Було представлено вироби здобувачів освіти енергетичного напрямку, профорієнтаційно-агітаційні матеріали нашого закладу та відеоролики

Виставка «AGRO-2021»

З 8 по 11 червня 2021 року в місті Києві відбулася багатопрофільна виставка у галузі сільського господарства 33-тя Міжнародна агропромислова виставка «AGRO-2021». Педагогічні працівники та здобувачі освіти сільськогосподарського напрямку Державного навчального закладу «Монастирищенський професійний ліцей» відвідали виставку, ознайомились із новинками сільськогосподарської техніки, обладнанням та устаткуванням, сучасними агротехнологіями садівництва та рослинництва. Мали можливість поспілкуватися із представниками агропромислових компаній щодо ефективності застосування в сільському господарстві новітньої аграрної техніки та вирощування сільськогосподарських культур.


Флешмоб #МОЯПРОФЕСІЯ

Державний навчальний заклад «Монастирищенський професійний ліцей» гостинно відчиняє двері для всіх тих, хто хоче обрати собі робітничу професію, зробити вклад в успішне майбутнє, реалізувати потенціал та отримувати задоволення від своєї діяльності.

Наш навчальний заклад вже більше сорока років готує кваліфікованих робітників не тільки Черкащини, а й усієї України. За цей час багато юнаків та дівчат безкоштовно здобули професію кухаря, офіціанта, бармена, кравця, електрогазозварника, водія, тракториста-машиніста с/г виробництва, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів.

В Монастирищенському професійному ліцеї створена потужна навчально-матеріальна база з підготовки кваліфікованих робітників. Здобувачі освіти отримують необхідні знання з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки в сучасних кабінетах та виробничих майстернях, навчально-практичному центрі, оснащених сучасним новітнім обладнанням.

Ви молоді та активні? Шукаєте свій "квиток" у світле майбутнє? Бажаєте провести роки навчання цікаво, захопливо, пізнавально та з користю? Бажаєте здобути професію електрогазозварника, водія автортранспортних засобів, тракториста-машиніста с/г виробництва, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, кухаря, офіціанта, бармена, кравця, яка затребувана на ринку праці?

Запрошуємо Вас на навчання до Державного навчального закладу «Монастирищенський професійний ліцей»!

Тут Ви отримаєте знання за новітніми технологіями та методиками, опануєте хорошу прибуткову робітничу професію, проявити та розвинути всі свої вміння та таланти!

Все, що від Вас вимагається - це прагнення до знань, завзяття та бажання розвиватись і зростати професійно!

Навчання безкоштовне! Зарахування за співбесідою! Без вступних іспитів та ЗНО!

Увага! Для попередньої реєстрації просимо Вас перейти за посиланням:


27.04.2021

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи щиро вітають з перемогою у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності ученицю ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" ГОРДЄЄВУ НАДІЮ!!!

Дякуємо всім, хто готував та підтримував Надійку!

30.03.2021

Обласна виставка «Профтехосвіта Черкащини 2020-2021 рр.»

Сьогодні, 30 березня, в актовій залі ДНЗ «МПЛ» відкрито до показу експозицію в межах обласної виставки «Профтехосвіта Черкащини 2020-2021 рр.». Зважаючи на карантинні обмеження, всі заклади професійної (професійно-технічної) освіти краю беруть участь у показі в режимі онлайн. Захід, орієнтовно, триватиме з 30 березня по 5 квітня 2021 року. В експозиції ДНЗ «МПЛ» представлені як вироби здобувачів освіти, так і методологічні розробки й посібники педагогічних працівників закладу. В рамках виставки пройшли майстер-класи за професіями "Електрогазозварник" та "Офіціант, бармен"


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

19.03.2021

«Іван Богун - мужній захисник Монастирищини»

У ці весняні дні наш Монастирищенський край відзначає річницю битви під Монастирищем.

20-21 березня 1653 року в ході повстання Хмельницького під містечком Монастирище відбулася історична битва. Козацькому загону під проводом Івана Богуна вдалося зупинити наступ польсько-шляхетського війська на чолі зі Стефаном Чарнецьким, який здійснював новий каральний похід на Гетьманщину.

Богун зі своїм загоном зайняв оборону в Монастирищі і тривалий час відбивав атаки значно переважаючих сил королівської армії, роблячи ефективні вилазки з міста. За деякими даними, Богун вдався до хитрощів, переодягнувши частину козаків у татарське вбрання і звелівши їм з криком напасти на ворога. Сам він зрештою вдарив по Чарнецькому з іншого боку. Поляки, думаючи, що на допомогу козакам прийшла татарська орда, кинули свій обоз і втекли.

Для здобувачів освіти Монастирищенського професійного ліцею було проведено ряд виховних годин (групи №258 та 259) спільно з працівниками Монастирищенської публічної бібліотеки та історичний квест .

Цікаво та змістовно в гуртожитку нашого ліцею пройшов історичний квест під назвою «Іван Богун- мужній захисник Монастирищини», організований вихователем О.В. Бевз. Звучали поетичні рядки про козаків, історичні та патріотичні пісні, наприкінці заходу учні мали змогу переглянути надзвичайно цікавий фільм, презентований Монастирищенським краєзнавчим музеєм, «Монастирищина козацька».


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

19.03.2021

До Дня народження Ліни Костенко

Сьогодні, 19 березня, одній із найвідоміших українок сучасності виповнюється 91 рік! Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами. Біблотекарем Монастирищенського професійного ліцею Т.В. Дудник для учнів групи №262 було проведено літературну годину до Дня народження Ліни Костенко. Здобувачі освіти мали змогу через художнє слово розкрити багатство душі поетеси, поглибити свої знання про життєвий та творчий шлях Ліни Костенко, переглянути презентацію книг.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

14.03.2021 р.

День українського добровольця

День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Патріотичне виховання молоді – це фундамент для побудови гармонійного національно свідомого суспільства, яким пишатиметься вся країна.

З нагоди Дня українського добровольця в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» відбулася зустріч з учасниками АТО Ботіком М., Воробйовим В. Проведено також виховний захід, де здобувачам освіти розповіли про наймолодше свято держави, історію його створення та бойовий шлях добровольців на Сході України, молодь мала можливість ознайомитись з муляжами зброї та захисною амуніцією, а також поспілкуватися з учасниками АТО.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

12.03.2021

Виховний захід до 207 річниці від Дня народження видатного генія українського народу - Кобзаря під назвою «Велич Тарасового слова»

12 березня в Монастирищенському професійному ліцеї учнями групи №257спільно з класним керівником Кравець Г.Д. було проведено відкритий виховний захід до 207 річниці від Дня народження видатного генія українського народу - Кобзаря під назвою «Велич Тарасового слова». Здобувачі освіти перегорнули сторінки життя і творчості митця. Звучали пісні, поезії, цікаві факти з біографії Тараса Шевченка. Про твори, які написані митцем, зокрема, про важку долю жінки й неосяжну любов до України, розповіли Ольга Тадєєва (викладач української мови та літератури ліцею) та працівник Монастирищенської публічної бібліотеки Галина Тимошенко.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

10.03.2021 р.

З 1 по 5 березня 2021 року в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» пройшов тиждень професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С»

З метою формування професійної навченості, підвищення фахової майстерності, розвитку їх творчих та інтелектуальних здібностей поглиблення знань учнів та професійного орієнтування майбутнього учня в Монастирищенському професійному ліцеї проходив тиждень професій.

В підготовці та проведенні тижня взяли участь педагогічні працівники та здобувачі освіти навчальних груп. Тиждень розпочався з представлення професій у вигляді опублікованих матеріалів про особливості професії та цікаві вислови, виставки рекламно-профорієнтаційних матеріалів, стінгазет, кросвордів, макетів моделей та каталоги сільськогосподарської техніки, демонстрація фільмів: «Історія створення трактора», «Новітня сільськогосподарська техніка «Титани землі».

У вівторок (02.03) для учнів І-го курсу була проведена екскурсія на сільськогосподарське підприємство ТОВ «ЛатАгроінвест», де учні мали змогу ознайомитись із сучасною сільськогосподарською технікою та обладнанням.

В середу (03.03) відбулися конкурси фахової майстерності. В номінації «Кращий тракторист-2021» здобувачі освіти показували свої навики водіння на тракторі, стали учні 249 групи – І місце Іщук Ярослав, ІІ місце Янковий Іван, ІІІ місце Червонопиский Володимир, а в номінації «Кращий слюсар-2021» -І місце Ганжала Олександр (гр.259), ІІ місце Іщук Ярослав (гр.249), ІІІ місце Магащук Олександр (гр.262).

В четвер (04.03) та п’ятницю (05.03) демонструвалися майстер-класи майстрами виробничого навчання в лабораторії «Тракторів та автомобілів» і «Слюсарній майстерні», проведено уроки викладачами спецдисциплін на теми: «Розвиток тракторобудування: реалії та перспективи» та «Історія творення сільськогосподарських машин», ознайомлення з автомобільною технікою ліцею, а також водіння на спеціальному майданчику всіх бажаючих на вантажних та легкових автомобілях, де кожен зміг спробувати себе в професії «Водій автотранспортних засобів».

По завершенню тижня професій відбулось засідання методичної комісії по підведенню підсумків проведених заходів під час тижня професій та перспективи щодо реалізації подальших профорієнтаційних заходів.

09.03.2021р.

Великий Шевченко – 207 років від дня народження національного генія

Carousel imageCarousel imageCarousel image

05.03.2021р.

Привітання з Міжнародним жіночим Днем для колег-жінок

Адміністрація ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" та профспілковий комітет привітали солодкими подарунками жіночий колектив ліцею зі святом ніжності та краси, з Міжнародним жіночим Днем 8 Березня!Шановні колеги! У це весняне свято бажаємо вам чарівного настрою, ніжних обіймів, стрімких успіхів у кар’єрі, яскравих емоцій і вражень, щасливих усмішок. Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття. Даруйте усмішки, радійте та отримуйте задоволення від життя! Щастя вам, успіхів завжди і в усьому!

04.03.2021р.

"НАЙЧАРІВНІШЕ ТВОРІННЯ НА ЗЕМЛІ-ЖІНКА!" (онлайн-виховна година від учнів групи№249 та класного керівника Павлученко Л.В.)

Любі жінки! Прийміть наші найщиріші вітання зі святом весни, молодості та краси – 8 Березня!

Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність! Жінка здатна наповнювати будні яскравими фарбами, спонукати до шляхетних вчинків і добрих справ. Своєю невтомною щоденною турботою про родину, материнським теплом і ласкою, вірністю і добротою, ніжністю й милосердям Ви заслужили шану і глибоку повагу. Прекрасні панянки, завжди залишайтеся загадковими й ідеальними, будьте вічно прекрасними і щасливими! Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими. І хай на все це у вас буде вдосталь часу.

Вічної вам весни і молодості, шановні жінки!

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ "ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК-2021"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

26.02.2021р.

В МОНАСТИРИЩЕНСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ "ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК"-2021

(ДЕТАЛЬНІШЕ)

Робота на результат і творчий підхід до справи – девіз методичної комісії енергетичних професій ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей».

З 22 по 26 лютого в нашому ліцеї проходив тиждень професії «Електрогазозварник», в підготовці та проведенні якого прийняли учать всі групи, які навчаються за цією професією. Тиждень був насичений різними цікавими та різноманітними заходами, організований методичною комісією електрогазозварників за підтримки адміністрації ліцею.

Перший день тижня 22 лютого був інформаційним, відбулося представлення професії у вигляді виставки газет та кросвордів, кожен бажаючий міг прийняти участь – заповнити кросворд, тим самим покращити свої знання в даній галузі.

У вівторок 23 лютого та в середу 24 лютого в групах ІІІ курсу № 251 та І курсу № 261 відбулися конкурси фахової майстерності за професією «Електрогазозварник». Найкращими стали учні:

група№ 251 – І місце Страшинський Сергій, ІІ місце – Візняк Ярослав, ІІІ місце – Швець Юрій; група № 261 – І місце Войціцький Микола, ІІ місце – Білець Андрій, ІІІ місце – Шандра Володимир.

В середу 24 лютого викладачем зварювальної справи Ліщинським М.В. було проведено урок-гру «Що? Де? Коли?»

Присутнім було надзвичайно цікаво, постійно трималася інтрига: які ж будуть запитання? та що у чорному ящику?

Капітан знавців - зварників згуртував команду до перемоги. За відведену їм хвилину, команда колективно жваво обговорювала питання, шукала і знаходила правильну відповідь. Поважне журі допомагало знавцям та вболівальникам, даючи саме правильну відповідь за результатом відповіді.

Це приклад нелінійного, креативного навчання, де вдало поєдналися елемент азартної гри з духом колективізму. Команда вболівальників теж отримала цікаве завдання – сканворд, що допомогло їм бути не пасивними глядачами, а активними учасниками. Кожен присутній на цьому уроці отримав нові знання, а головне – це вміння працювати в команді! Результат: перемога знавців – зварників з рахунком: 5-0.

Не менш цікавим було нагородження гравців призами та кращого найбільш активного, на думку журі знавця.

25 лютого була проведена виставка творчих робіт учнів та виробів навчально – практичного центру зварювання, представлені каталоги зварювальної продукції, які ми отримуємо щорічно відвідуючи Міжнародні промислові форуми в м. Києві.

Кожного року, проводячи тижні професій, наша методична комісія намагається креативно та нестандартно підходити до даних заходів. Основна мета – зацікавити учнів та викликати в них гордість за обрану професію, викликати бажання до колективної праці та спонукати їх активної громадської позиції.

25.02.2021. Лесині поезії вічно живі..

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

Творчість Лесі Українки - нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

Учасники освітнього процесу Монастирищенського професійного ліцею організували і провели поетичний флешмоб "Лесині поезії вічно живі".


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕМОГА НАШОГО ЛІЦЕЮ

У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ОГЛЯДІ-КОНКУРСІ СТАНУ УМОВ І ОХОРОНИ ПРАЦІ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

ПРО НАС ПИШУТЬ!

Стаття про навчально-практичний центр зварювання Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" опублікована у виробничо-технічному журналі "Сварщик". Цей журнал заснованО Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України та впроваджувальним підприємством «Екотехнологія». Видається з 1998 р Поширюється в Україні, Російській Федерації, країнах Балтії, в Болгарії. Має дочірній журнал «Зварювальник в Білорусії».