Новини та події

Шановні випускники, майбутні абітурієнти!

Наша країна потребує молодих спеціалістів робітничих професій!! Активний період визначення майбутньої професії випускниками 9-х та 11-х класів розпочався!! Ти працелюбний і активний, творчий і креативний? Монастирищенський професійний ліцей запрошує тебе до нашої професійної команди! Переходьте за посиланням на наш сайт, перегляньте короткі відеоролики про професії, які ви можете здобути в Державному навчальному закладі "Монастирищенський професійний ліцей" , обирайте своє майбутнє!!! Передайте інформацію друзям, знайомим!! Чекаємо вас у нашому навчальному закладі!!!

Ознайомитись з професіями можна тут:#МОЯ ПРОФЕСІЯ

Заповнити анкету абітурієнта, щоб ми могли вам надавати особисто тобі актуальну інформацію про терміни та форму подачі документів можна тут: АНКЕТА АБІТУРІЄНТА

28.06.2022.

УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ-НЕПЕРЕМОЖНА!!! До навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" завітали юні волонтери Монастирищини, які, продаючи прохолоджувальні напої, заробили кошти та закупили матеріали на виготовлення спеціальних поліпропіленових підкладок для воїнів ЗСУ. А наші кравчині їм у цьому допомогли.

Пишаємося майбутнім поколінням, дякуємо за патріотизм!!!

РАЗОМ_ДО_ПЕРЕМОГИ!!! З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!!!

27.06. 2022 року пройшла онлайн-зустріч зі здобувачами освіти групи 267 ( професія "Кухар, офіціант, бармен").

Майстер виробничого навчання Микитенко В.М. обговорила зі здобувачами освіти організаційні питання щодо формату захисту виробничої практики, вимоги та послідовність виконання процесів; підготовку до виконання контрольно-кваліфікаційних робіт із професії "Кухар".

Класним керівником Кудін О.О. було проведено виховну бесіду на тему: "Держава та твої конституційні права" (до 26-ї річниці Конституції України)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

24 червня 2022 року в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» відбувся

іспит з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2».

Здобувачі освіти ІІІ-го курсу складали випробування у 3 етапи: І-ий – теоретичний іспит (правила дорожнього руху), ІІ-ий – правила технічної експлуатації машин, ІІІ-ий – практичний іспит (водіння на тракторах МТЗ-80, Т-150К)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

10.06.2022 в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей"проведено іспит слухачів курсового навчання групи 43 "Водіїв транспортних засобів категорії "В".

Теоретичну частину іспиту оцінював викладач спеціальних предметів Андрущенко О.О. Слухачі успішно здали правила дорожнього руху і продовжили іспит з практичного керування на маневровому майданчику ліцею. Практичну підготовку здійснювали інструктори з водіння Поліщук В.С та Радецький І.А.

Вітаємо слухачів з успішною здачею попереднього іспиту та бажаємо успіху в ТСЦ м.Умань

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Марафон_добра_2022

#Профспілка_освітян_Марафон_добра_2022

106-й день війни.. Ми тримаємось... як би не було важко... Державний навчальний заклад "Монастирищенський професійний ліцей" усі ці дні разом з усіма небайдужими в нашій громаді, працює заради перемоги. За цей час директор, заступник директора чи методист, викладач загальноосвітніх предметів, голова методоб'єднання чи майстер, вчитель фізики чи математики, мови чи літератури, бібліотекар чи психолог, викладач фізкультури чи захисту Вітчизни, водій чи соціальний педагог перекваліфікувався у токаря, слюсаря, зварника, швачку чи кухаря; студенти працюють поряд з нами пліч-о-пліч, не дивлячись на те, що хочеться поспати, чи просто послухати музику. Чоловіки полишають свою основну роботу та йдуть до нас у майстерні, щоб стати за болгарку, зварювальний апарат; мами приходять з дітьми; жінки кидають домашні клопоти й рідних, летять до нас, щоб тут, в тилу, на невидимому фронті допомогти нашим воїнам-захисникам, тим, хто знайшов тимчасовий прихисток у стінах нашого закладу... Ми всі працюємо заради перемоги, заради майбутнього наших дітей !!!

Щира подяка за підтримку і щоденну працю жителям нашої Монастирищенської громади за надані матеріали! Так багато зроблено, а разом з тим - зовсім мало... Ми будемо йти вперед, робити все можливе і неможливе заради України, заради якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!!!

Наші люди -- найкращі!! Слава Україні! Героям слава! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 23.05 по 29.05.2022 року в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом : «Безпечна країна».

В рамках тижня класними керівниками було проведено традиційні онлайн-уроки, щодо безпечної поведінки на дорозі. Для підготовки та проведення тематичних уроків та виховних годин з безпеки дорожнього руху викладачі скористалися відповідними матеріалами та навчально - виховними відеоматеріалами для демонстрації онлайн-уроків.

Під час проведення заходів учасники освітнього процесу повторили, узагальнили та систематизували знання про безпеку на дорозі. Всі заходили були проведені в повному обсязі, відповідно до плану. Зокрема викладачем спец.дисципліни авто-транспортного напрямку Андрущенко О.О. було проведено тренінг на тему : « Допомога постраждалим внаслідок ДТП».

22 травня – пам’ятна дата для кожного українця.

Саме в цей травневий день у 1861 році відбулося перепоховання видатного українського поета, художника, громадського діяча та справжнього символа нації − Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева.

Згадаймо його нетлінне слово, пронизане любов’ю до України, яке пробуджує національну гідність і почуття патріотизму в душі кожного свідомого українця.

Здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" група 267 підготували літературно-музичну композицію "Шевченкове слово живе"


21.05.2022

Сьогодні відзначаємо День Європи. Знаємо, що швидка Перемога за нами!! Україна- це Європа!! Україна - це вільна, незалежна європейська країна!!

19.05.2022

МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ У ВИШИВАНЦІCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

28.04.2022

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.

Цього року для проведення Всесвітнього дня охорони праці Міжнародна організація визначила гасло: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» .

Не викликає сумніву актуальність та доцільність формування культури безпеки праці та здоров’я у майбутніх кваліфікованих робітників будь якого профілю під час їхньої підготовки у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Культуру безпеки праці майбутнього фахівця необхідно розглядати і як структурний компонент його базової культури, і як обов’язкову складову його професійної культури, що формується в процесі професійної підготовки майбутніх робітників.

З того часу, як наприкінці лютого 2022 року війна - перетворилася на кризу світового масштабу. Вона торкнулася майже кожного аспекту не тільки праці, але й життя…..

В рамках Всесвітнього дня охорони праці в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» психологічною службою ліцею спільно з викладачем предмета «Охорона праці» проведено інформаційний урок для працівників ; викладачі та майстри професійної підготовки долучилися до онлайн-уроків для здобувачів освіти з девізом « Культура безпеки та здоров'я праці» ; інженер з охорони праці виступила спікером на Всеукраїнській онлайн-конференції до Всесвітнього дня охорони праці з темою «Культура безпеки праці та здоров'я майбутнього зварника» презентувавши НПЦ зварювання на базі ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» ; викладач з охорони праці виступила на обласному засіданні круглого столу для викладачів предмету охорона праці з темою « Деякі особливості забезпечення охорони праці в період виробничого навчання та практика здобувачів професійної освіти».


7 квітня на базі ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" в групі 267 пройшов урок виробничого навчання (майстер в\н Микитенко В.М.)Тема 21, 22 Варіння яєць: яйця рідкі, зварені круто, яйця в "мішечок", варіння яєць без шкарлупи, яйця з шинкою на грінках. Приготування та подавання смажених страв з яєць: яєчня натуральна , яєчня з салом, омлет натуральний. Уроки проходять за змішаною формою навчання.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" 18.03.2022 проведено державну кваліфікаційна атестацію в гр.250 (онлайн) із професії "Кухар, офіціант, бармен".

Здобувачі освіти показали високий рівень знань, умінь в приготуванні страв та напоїв, сервіруванні столів, згідно тем творчих робіт.

У зв'язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, на початку ДКА о 9.00 пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" активно працює у справі волонтерського руху: випікаємо, варимо, шиємо. Робимо все для перемоги над окупантом!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

14 березня ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Не заради орденів, а за покликом сердець взялися у 2014 році за зброю тисячі українців, коли над Україною нависла смертельна загроза. Вони стоять на смерть заради перемоги сьогодні… Разом ми нездоланна сила.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Навіть побіжний історичний екскурс свідчить, що феномен добровольства здавна притаманний українцям.

Одним із перших прикладів добровольства можна назвати Запорозьку Січ – воєнізовану структуру з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну. Інший яскравий приклад, але вже з нової історії України – легіон Українських Січових Стрільців, що теж формувався виключно на добровольчих засадах. Події Першої світової війни, протистояння Австро-Угорщини Росії українці вирішили використати задля втілення заповітної мрії про незалежність України.

До лав УСС записалося майже 20 тисяч добровольців, але згодом австрійська влада дозволила лише 2500 воякам прийняти присягу й утворити легіон УСС. Варто зауважити, що тоді, в 1914 році, так само як і в 2014, українські добровольці нічого не мали: вони були найгірше озброєні, взуті й одягнені. Але, попри це, зажили слави як найвідважніші вояки.

«З нами йшли в наступ українські добровольці. Це, мабуть, найкращий відділ із усієї Австро-Угорської армії», – йшлося в німецькому повідомленні з фронту до командування Південної Армії. Півтора роки знадобилося стрільцям та австрійському командуванню щоб офіційно оформити українських добровольців як окрему бойову одиницю – полк УСС. Саме тоді на західноукраїнських землях розпочався і потужний волонтерський рух – по суті, місцеве населення одягало й годувало українських добровольців, надсилало на фронт так звані «любистки» – спеціальні посилки-пакунки.

Потім було полум’я Другої світової – і знову добровольці першими стали на захист вітчизни. Згодом Революція Гідності та початок воєнних дій на сході нашої держави, коли тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини – початку пішли на майдани країни, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли озброєній до зубів російській армії.

Навесні 2014 року була зафіксована рекордна явка у військкомати країни. Люди приходили самі, не чекаючи на отримання повістки. Інші – чоловіки й жінки, самоорганізувалися в батальйони й вирушили на Схід. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу та водночас головним болем кремлівських посіпак.

Наразі добровольці беруть активну участь у нинішній російсько-українській війні, захищають країну від визволителів, «руського мира» і здобувають перемогу кров’ю і потом.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

18.02.2022 Тиждень професій сільськогосподарського та автотранспортного напрямків

З 14.02 по 18.02 в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" пройшов Тиждень професій

сільськогосподарського та автотранспортного напрямків. В рамках Тижня було проведено рекламно-інформаційні заходи (вікторини, розв'язування кросвордів); проходила виставка макетів с/г техніки, перегляд відеороликів на тему "Техніка майбутнього".

Також в рамках Тижня цікаво і змістовно пройшли:

-конкурс фахової майстерності «Кращий слюсар-2022» серед здобувачів освіти ІІІ курсу;

- навчальний іспит для учасників освітнього процесу з правил дорожнього руху «Перевір себе»;

- конкурс фахової майстерності «Кращий водій-2022» серед здобувачів освіти І-ІІІ курсу;

- профорієнтаційний урок " Я обрав професію своєї мрії!"

18.02.2022

Ангели пам‘яті-2022. Всесвітня тиха акція.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

18 лютого здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" долучились до Всесвітньої тихої акції "Ангели пам‘яті-2022": на Площі ім. Героїв Небесної Сотні, біля пам'ятного знака розвісили на деревах витинанки ангелів.

Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою, як символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами.


17 лютого згідно плану заходів антитерористичного характеру в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" в приміщені гуртожитку було проведено інформаційно-профілактичну бесіду зі здобувачами освіти: «Як не стати жертвою тероризму» , під час якої присутнім було запропоновано намалювати малюнки. Потому пройшло обговорення ситуацій, які можуть виникнути та варіантів їх вирішення.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

16 лютого 2022 року в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» із здобувачами освіти за участю працівників поліції було проведено профілактичні бесіди «Участь в телеграм-чатах та телеграм-каналах за тематикою «деанонімізації»», «Кримінальна та адміністративна відповідальності щодо повідомлень терористичного характеру». Директор ліцею наголосив про забезпечення проведення освітнього процесу та попередження надзвичайних ситуацій в закладах освіти, заступники директора вели мову про недопущення загрози чи вчинення терористичного акту та як діяти у випадку теракту.

По завершенні заходу було проведено цільові інструктажі із працівниками та здобувачами освіти щодо першочергових дій уразі виникнення терористичних або диверсійних актів, про недопустимість здійснення чи замовлення завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15.02. 2022

..ВІД АФГАНУ ДО МАЙДАНУ..

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року. Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 тисяч українців. Двоє наших земляків повернулись у цинкових трунах.. Віктор Корченюк та Григорій Кшемінський.

Ця війна назавжди залишиться болем у серцях нашого народу. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від подій афганської війни і повертає у сучасний, надскладний для нашої країни, час. Але ніколи не викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності і мужності тисячі віданнях синів України, долею одягнених у солдатські шинелі.

В Державному навчальному закладі «Монастирищенський професійний ліцей» здобувачами освіти №257, спільно з класним керівником групи №257 Чорнодід Л.С. проведено відкриту виховну годину «Від Афгану до Майдану…» .

На захід було запрошено воїна-інтернаціоналіста, колишнього працівника нашого ліцею Бориса Петровича Блажчука та бібліографа Монастирищенської публічної бібліотеки Галину Михайлівну Тимошенко. З непідробною цікавістю здобувачі освіти слухали розповіді наших гостей.

Борис Петрович розповідав про військову службу та події афганської війни, які назавжди закарбувалися в його серці, про побратимів, яких, на превеликий жаль, вже немає серед нас.

Люди, які знають, якою ціною дається свобода і яка безжалісна війна, ніколи не будуть стояти осторонь. Воїни-афганці пішли на Майдан, а з Майдану на Схід України захищати кордони. Про таких людей розповіла Галина Михайлівна Тимошенко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишніх учнів нашого навчального закладу воїнів-інтернаціоналістів Григорія Кшемінського, Віктора Корченюка та Героя України Руслана Нищика.

Поетичні рядки поезії «Я вернусь», прочитані Олександром Соломенніковим, не залишили байдужим жодного з присутніх.

Із словами вдячності до гостей звернулись директор ліцею Сергій Степанович Нетяжук, голова профспілкового комітету Ольга Іванівна Мельник та Лідія Семенівна Чорнодід.

Слова вдячності та щирі оплески пролунали для наших гостей і від усіх присутніх.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

14.02.2022

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

День усіх закоханих святкується вже не перше століття й має дуже романтичну історію походження. Так, існує декілька легенд щодо "винуватця торжества". Ним вважається християнський священик Валентин, котрий жив у III столітті в місті Терні, що розташоване в італійській провінції Умбрія.

Одна із найпопулярніших легенд розповідає, що у 269 році римський імператор Клавдій II готувався до завоювання світу, але його армії не вистачало воїнів. Причиною цього він вважав сімейне життя, яке нібито відволікає солдатів від армії. На думку імператора, одружений легіонер набагато більше думає про те, як прогодувати власну родину, ніж про славу імперії. Тому Клавдій II видав наказ, згідно з яким солдатам заборонялося одружуватися впродовж усієї військової служби.

Попри наказ імператора, солдати продовжували одружуватися, а допомагав їм у цьому молодий священик Валентин. Дізнавшись про це, імператор розлютився й прирік його на страту. Очікуючи виконання вироку, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Маючи певні медичні знання, він вилікував сліпоту дівчини. А перед стратою надіслав коханій прощального листа, якого підписав "Від твого Валентина".

Напередодні цього прекрасного свята для здобувачів Монастирищенського професійного ліцею були проведені виховні години, активом груп навчального закладу оформлено тематичну фотозону.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

07.02-11.02. 2022

Тиждень професій енергетичного напрямку

З 7 по 11 лютого в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" проходив тиждень професій електроенергетичного напрямку. Заходи проводились із урахуванням карантинних обмежень. Цікаво і продуктивно пройшов конкурс фахової майстерності "Кращий зварник". Мета таких заходів- популяризація професії "Електрогазозварник".

Цікавою була виставка художніх виробів здобувачів освіти І курсу

10.02.2022

"Молодим людям для власного захисту (що варто знати юнацтву в непростий час)" година спілкування

"Молодим людям для власного захисту (що варто знати юнацтву в непростий час)". Під такою назвою пройшла година спілкування для здобувачів освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" у групі №267 (кл.керівник Кудін О.) Здобувачі освіти переглянули тематичні відеоролики, дізналися про алгоритм дій в разі терористичного акту, захоплення будівлі, евакуації,дії для захисту від насильницького вторгнення та загрози масового насильства. Також ознайомлено з пам'яткою про порядок дій населення

у разі оголошення евакуації та що таке екстренна валіза.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

08.02.2022

8 лютого - День безпеки в Інтернеті

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі.

8 лютого-День безпеки в Інтернеті. Вихователями гуртожитку ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" спільно зі здобувачами освіти було проведено годину спілкування "Безпека в Інтернеті: що потрібно знати"

Присутні переглянули інформаційні ролики, послухали поради про те. що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації.

04.02.2022

У групі №250 успішно пройшли перевірні роботи з професії «Бармен» 4-го розряду

04.02 2022 в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" під керівництвом майстра виробничого навчання Нелі Тисанюк у групі №250 успішно пройшли перевірні роботи з професії «Бармен» 4-го розряду. Здобувачі освіти готували та презентували холодні закуски, молочні коктейлі та лимонади, гарячі напої .

У процесі виконання завдань майбутні фахівці продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

04.02.2022

ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЇ "КУХАР.ОФІЦІАНТ.БАРМЕН"

Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв’язків між теоретичними знаннями й виробничим навчанням та є можливим шляхом їхнього вдосконалення. Колективна методична робота майстрів виробничого навчання й викладачів спеціальних дисциплін є найбільш ефективною. Доказом цьому є тиждень професії «Кухар, офіціант, бармен», який традиційно проходив у Державному навчальному закладі «Монастирищенський професійний ліцей» з 31 січня по 04 лютого під девізом “Професії кухар, офіціант, бармен – це стабільність сьогодні, впевненість завтра, успішність завжди!"

Відповідно до плану та з метою поглиблення та удосконалення знань, умінь і навичок, освоєння учнями сучасних методів праці з використанням новітніх технологій, удосконалення професійної підготовки і виховання конкурентоспроможних робітників та виявлення якості підготовки учнів, було проведено конкурси фахової майстерності з професії «Кухар». Конкурс – це творчість здобувачів освіти, політ фантазії і майстерність, це – любов до професії. Під час конкурсу здобувачі освіти продемонстрували свої знання та вміння з приготування та подачі страви, а саме приготування «Приготування в’язких, рідких каш: каші манної з яблуками, рідкої рисової. Майстер виробничого навчання Микитенко В.М. в групі №267

З професії «Офіціант» проведено урок – конкурс професійної майстерності на тему: «Підготовка торгових залів до обслуговування відвідувачів закладів ресторанного господарства». Здобувачі освіти виконували такі завдання: полірування столового посуду, приборів, скляного посуду, складання серветок різними способами, сервірування столів до обіду. Майстер виробничого навчання Нетяжук Л.А. в групі №257

З професії «Бармен» проведено конкурс фахової майстерності на тему: «Приготування довгих змішаних напоїв». Здобувачі освіти демонстрували подачу, оформлення змішаних коктейлів та закусок до них. Майстер виробничого навчання Тисанюк Н.А. в групі №250

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного та практичного завдань. За підсумками двох турів рішенням журі конкурсів призові місця посіли:

З професії «Кухар» в групі 267

І – місце Лавринюк Ольга

ІІ – місце Грубась Денис

ІІІ – місце Малтапар Анастасія

З професії «Офіціант» в групі 257

І – місце Столярчук Павло

ІІ – місце Вітюхіна Олександра

ІІІ – місце Горбатюк Дарія

З професії «Бармен» в групі №250

І – місце Мокренко Анастасія

ІІ – місце Крючкова Тетяна

ІІІ – місце Танчук Людмила

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в оволодінні професією!

Протягом тижня в ліцеї проводилися виставки інформаційно- рекламної продукції, провели конкурси професійної майстерності серед здобувачів освіти, продемонстрували майстер класи: Сервірування стола до Дня закоханих.

В рамках тижня була проведена благодійна ярмарка-продаж хлібобулочних виробів, для допомоги на лікування здобувача ліцею групи №268 Шкатюка Сергія. Насичена та різноманітна програма тижня привернула увагу здобувачів освіти та працівників ліцею, які із задоволенням ласували різними тістечками. ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» запрошує випускників шкіл на навчання з професії «Кухар, офіціант, бармен»!!!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

03.02.2022

У Державному навчальному закладі "Монастирищенський професійний ліцей" з робочим візитом побував голова Уманської районної ради Олійник Віталій Васильович. Він ознайомився з навчально-матеріальною базою ліцею, поспілкувався з працівниками та здобувачами освіти.

28.01.2022 В рамках відзначення Дня пам'яті Героїв Крут

27 січня здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей", разом з вихователями гуртожитку, відвідали Монастирищенську публічну бібліотеку, де, в рамках відзначення Дня пам‘яті Героїв Крут,було проведено виховну годину «У вінок пам‘яті Героям Крут». Також здобувачі освіти переглянули виставку літератури, присвячену даній події. Щиро дякуємо працівникам Монастирищенської публічної бібліотеки за співпрацю та цікаві виховні заходи.

28.01.2022

Щиро вітаємо з перемогою НАДІЮ ГОРДЄЄВУ у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine за компетенцією "Зварювальні роботи".

Вчора 27 січня у Черкаському професійному ліцеї відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine за компетенцією "Зварювальні роботи". Наша випускниця Надія Гордєєва (професія "Електрогазозварник") здобула призове ІІ місце!!! Щиро вітаємо Надію та бажаємо подальших звершень і щасливої життєвої долі!!

Цей фільм, створений нашою колегою (нині покійною) Нелею Миколаївною Каневською - величезний вклад у пам'ять про безневинно вбитих євреїв Монастирищини.

Зберігаючи пам'ять про Голокост, ми прагнемо того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії. Заперечення Голокосту неприйнятно з точки зору моралі, оскільки несе загрозу існуванню всього світу.

Вічна пам’ять безвинним жертвам Голокосту…


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

26.01.2022.

Вічна пам’ять безвинним жертвам Голокосту…

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

Голокост з грецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами упродовж 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

Голокост євреїв на окупованій нацистами території СРСР відрізнявся від подібних заходів у Європі. Там євреїв заганяли в гетто, з часом могли відправити до місць масових знищень у газових камерах. На українських землях більшість єврейського населення загинуло від куль нацистів. Офіційно визнано, що близько 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйона – на території колишнього Радянського Союзу.

Сьогодні в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" пройшли виховні години, години спілкування, відеолекторії для здобувачів освіти, які підготували та провели класні керівники, бібліотекар ліцею та працівники Монастирищенської публічної бібліотеки.

Адже, зберігаючи пам'ять про Голокост, ми прагнемо того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії. Заперечення Голокосту неприйнятно з точки зору моралі, оскільки несе загрозу існуванню всього світу.

22.01.2022 р. Відзначення Дня Соборності України

22 січня українці відзначають національне свято - День Соборності. День Соборності України був заснований, щоб громадяни нашої країни пам'ятали про важливість свободи і незалежності держави, в якій живуть. У ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей", з нагоди цього величного свята , класними керівниками та працівниками Монастирищенської публічної бібліотеки було проведено години спілкування. Зокрема, для здобувачів освіти групи №261, класним керівником Дзюбою В.В. спільно з бібліотекарем ліцею, було проведено відкриту виховну годину "Велична і свята, моя ти Україно!". Здобувачі освіти читали патріотичні поезії, проводились цікаві вікторини та переглядали документальні фільми.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

13.12.2022 "Булінг в освітньому середовищі, як його розпізнати" (засідання круглого столу для педагогічних працівників)

Психологічною службою ліцею (практичний психолог Кудін О. та соціальний педагог Павлученко Л.) 13 грудня було проведено засідання круглого столу на тему: "Булінг в освітньому середовищі, як його розпізнати". На засіданні було обговорено про види булінгу та його прояви; поради, як захистися всім учасникам освітнього процесу від насилля; порядок руеагування на випадок насилля в навчальному закладі; демонструвалися презентації та інформаційно-пізнавальні фільми тощо.

Шановні колеги, друзі, партнери, здобувачі освіти та їх батьки! Щиро вітаємо всіх вас зі світлим святом - Різдвом Христовим!! Нехай Різдво Христове обдарує ваш будинок благодаттю і світлом, а Господь ніколи не перестане оберігати. Бажаємо, щоб у Новий рік і Різдво у ваших серцях панувало свято! Будинки переповнювалися любов'ю та щастям!

З повагою

колектив ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

28.12. 2021 Новорічна вечірка для здобувачів освіти в гуртожитку ліцею

28 грудня в гуртожитку Монастирищенського професійного ліцею пройшла новорічна вечірка із казковими та зірковими героями, танцями й конкурсами

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

22.12.2021 Година спілкування "Ми всі чекаємо новорічних див"

Цікавинки, веселі конкурси та символічні подаруночки від Миколая чекали на здобувачів освіти групи №267 в рамках години спілкування "Ми всі чекаємо новорічних див", проведеною бібліотекарем ліцею.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

21.12.2021 Година народознавства "Дивосвіт різдвяних свят"

Здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей", разом із вихователями гуртожитку, відвідали клуб за інтересами "Фіалка" при Монастирищенській публічній бібліотеці в рамках години народознавства "Дивосвіт різдвяних свят"

17.12.2021

Із днем Святого Миколая привітали працівників ліцею

Адміністрація та профспілковий комітет Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" напередодні свята привітали своїх працівників із днем Святого Миколая солодкими подарунками.

14.12.2021 "Андрію, Андрію, на тебе маю надію..."

У День Андрія Первозванного учасники гуртка "Народознавство" (керівник Ольга Мельник) Монастирищенського професійного ліцею скликали всіх учасників освітнього процесу на веселі вечорниці. З піснями та танцями, з ворожінням та кусанням калити! Не обійшлось й без смішних та чарівних вареників!

В організації та проведенні цього незабутнього свята фінансово посприяв профспілковий комітет ліцею.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15.12.2021

Години спілкування "Твій біль,Україно -Чорнобиль".

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.

У класні керівники та бібліотекар ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" організували та провели години спілкування та бесіди "Твій біль,Україно -Чорнобиль". Здобувачі освіти ознайомилися з екологічними,соціальними наслідками аварії на ЧАЕС для України і світу.

Для здобувачів освіти, які проживають в гуртожитку працівниками Монастирищенської публічної бібліотеки, спільно з вихователями, було організовано та проведено годину спілкування про події, які відбулись понад 35 років тому, про наслідки цієї катастрофи та про її героїчних учасників.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

09.12.2021

Зустріч в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

9 грудня з метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, начальником відділу соціальної роботи Центру соціальних служб Монастирищенської міської ради, головним юристом відділу «Монастирищенського бюро правової допомоги», бібліографом Монастирищенської публічної бібліотеки, працівниками ювенальної превенції була проведена зустріч із здобувачами освіти Монастирищенського професійного ліцею. Фахівці розповіли дітям про їх права та обов’язки, адже їх знання допоможуть юним громадянам у становленні та розвитку особистості, допоможуть закріпити повагу до прав і свобод інших людей, знання своїх прав необхідне перш за все для того, щоб зрозуміти, коли їх порушують, щоб вміти захистити себе та інших. У ході заходу також нагадали учням про відповідальність за вчинення правопорушень та проступків неповнолітніми. Не оминули й питання домашнього насилля та булінгу. Здобувачам освіти було надано інформацію про те, куди звернутись у випадках виявлення домашнього насилля та булінгу, зокрема у нашому місті

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

07.12.2021

Виховна година "Свято мужніх, відважних, хоробрих"

До дня Збройних Сил України в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" проведено відкритий виховний захід "Свято мужніх, відважних,хоробрих". Метою якого було ознайомити учнів з видами роду військ збройних сил України та їх складом. Спонукати до почесного обов'язку молоді служити в збройних силах України, виховувати гордість за свій народ. Сприяти збереженню пам'яті учасників АТО,ООС, зміцнювати почуття патріотизму до рідної землі

07.12.2021 «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» соціальний ролик

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заплановане проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, спрямованої на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованихтериторій та сприяння соціальній згуртованості.

З цією метою розроблено відеоролик під назвою «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» та тизер до нього.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

06.12.2021

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто несе військову службу, за відданість українській державі, незламну силу волі та безстрашність.

Ото ж і в гуртожитку Монастирищенського професійного ліцею 6 грудня відбулась зустріч з учасником бойових дій Бузанем Олександром Миколайовичем в рамках виховної години " Тобі,солдате,складємо шану!", на якій здобувачі освіти з цікавістю слухали розповідь про війну, яка триває уже понад 8 років та про військові будні бійців на передовій

03.12.2021 День волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера. День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

Для здобувачів освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" було проведено годину спілкування "Невідомі герої". Здобувачів освіти було ознайомлено з історією волонтерського руху в світі, видами волонтерської діяльності, найвідомішими доброчинцями нашого регіону, проводили асоціативні ігри "Квітка волонтерства", "Серце доброти". Бібліотекарем та керівником гуртка "Художнє слово" ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" було організовано онлайн-марафон "Волонтери-люди доброї волі!"


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

02.12.2021

Обласний конкурс "Педагог професійного навчання" серед викладачів спеціальних предметів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 н.р.

В рамках проведення обласного конкурсу "Педагог професійного

навчання" серед викладачів спеціальних предметів закладів

професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 н.р. визначено переможця 1 етапу (на рівні закладу освіти) в номінації : викладач

предметів професійно-теоретичної підготовки Малоголовець О.М. для участі в 2 етапі (на рівні експертно-підсумковому).

Тема уроку: Одягова фурнітура.Асортимент.Класифікація.Властивоті.Вимоги до якості.

Предмет : Основи матеріалознавства.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» (соціальні відеоролики)

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. В межах акції Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації виготовлено відеоролики: «Дорожня карта для постраждалої: куди звернутися і як це зупинити». Цей ролик – дороговказ для жінок, з нього вони дізнаються куди можна звернутися з проблемою та які послуги отримати від фахівців. Він стане в нагоді тим, хто втомився і не хоче більше терпіти, але не знає як діяти. Також, такий алгоритм стане в нагоді людям, чиї знайомі та близькі потрапили в ситуації насильства і вони хочуть їм допомогти вибратися з прірви; «Фортеця безпеки» для постраждалих від торгівлі людьми в межах акції до Міжнародного дня боротьби з рабством. Відео-алгоритм для постраждалих з порадами куди звертатися і на яку допомогу розраховувати.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

25.11.2021 ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ КВЕСТ "ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЇ"

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти в ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» зі здобувачами освіти проведено профорієнтаційний квест «Шлях до професії».

Здобувачам освіти необхідно було пройти маршрут, на якому було 7 зупинок: «Світлофор», «СТО», «Аграрник», «Зварна дуга», «Корчма», «Мохіто», «Кришталевий фужер». У всіх була можливість ознайомитись із робітничими професіями, дізнатися про пріоритети та перспективи їх розвитку в нашій країні

23.11.2021

#МОЯ КАР’ЄРА

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти та з метою популяризації робітничих професій, які є актуальними на ринку праці серед випускників закладів освіти й економічно активного населення, здобувачі освіти Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" долучитися до показу професій #МОЯКАР’ЄРА


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

23.11.2021р. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти та з метою популяризації робітничих професій,які є актуальними на ринку праці серед випускників закладів освіти й

економічно активного населення, здобувачі освіти Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" У рамках проведення Всеукраїнського тижня профусійної (професійно-технічної) освіти та з метою популяризації робітничих професій,

які є актуальними на ринку праці серед випускників закладів освіти, здобувачі освіти Державного навчального закладу "Монастирищенський професійний ліцей" 23 листопада 2021 року відвідали ТОВ "Котельний завод "Енергетик".

Екскурсія була організована викладачем спецдисциплін Ліщинським М.В. за сприяння адміністрації ліцею.

На підприємстві екскурсію, для учнів, проводив головний зварник Кисіль М.І.

Під час екскурсії учні довідались, що ТОВ"Котельний завод "Енергетик" успішно функціонує на ринку України уже багато років поспіль. Є одним із найпотужніших виробників водогрійних та парових систем. Це найсучасніший завод України, який працює у напрямку оновлення обладнання.

Екскурсія розпочалась з ознайомлення з роботою виробничих цехів, де здобувачам освіти було презентовано роботу обладнання.

Наприкінці екскурсії всі гості мали можливість поставити чималу кількість запитань, що стосувались їх майбутньої кар'єри.

Щиро дякуємо керівництву ТОВ "Котельний завод "Енергетик"

за організацію і провення цікавої пізнавальної екскурсії та можливості зазирнути учням у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємництва.

Урок виробничого навчання. Професія офіціант 3 розряду. Група №257 (майстер в/н Нетяжук Л.А.)

Тема ОФ-3.1.4. Отримання посуду, приборів,столової білизни, підготовка до обслуговування. Тема уроку: Полірування столового посуду і приборів.

22.11.2021

"#Я ПІСНЕЮ ПОВЕРТАЮСЬ ДО ЖИТТЯ"

В рамках відзначення 70-ї річниці від Дня народження відомого співака, Героя України, лауреата Державної ім. Шевченка, народного артиста України НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА, учасники гурту естрадної пісні "Перлина" ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" (керівник Людмила Павлученко) долучились до онлайн-фестивалю "#Я ПІСНЕЮ ПОВЕРТАЮСЬ ДО ЖИТТЯ"

20.10.2021р. ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини (19 жовтня), водночас вшановуючи пам'ять видатної особистості, автора "Декларації відповідальності людини" Богдана Дмитровича Гаврилишина.

У бібліотеці Монастирищенського професійного ліцею група № 267 ознайомилася із 15 кроками для становлення особистості відповідальної людини,роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства та вимірюється наполегливим самовдосконаленням,повагою до ближніх,підтримкою сім'ї й щирою взаємодією зі світом.


20.10.2021 р. У Монастирищенському професійному ліцеї встановлено нові вікна, парти, стільці, комп'ютери та інше обладнання! Щиро дякуємо за підтримку Народному Депутату України Антону Яценку!

У Монастирищенському професійному ліцеї встановлено нові вікна, парти, стільці, комп'ютери та інше обладнання.

А саме, у ліцеї відбулись такі оновлення:

замінено 24 старих вікна на нові металопластикові та встановлено нові двері запасного виходу;

закуплено 312 стільців, 189 учнівських парт, які розмістили в кабінеті фізики, української мови та літератури, математики, інформатики, два кабінети спецпредметів, кабінет охорони праці;

4 ноутбуки, які передали в кабінет інформатики, математики та в кабінет спецпредмету;

3 принтери для кабінету інформатики та у два кабінети спецпредметів;

2 мультимедійні проектори встановлені в кабінеті історії та інформатики;

3 системні блоки для бухгалтерії.

Тепер усі студенти ліцею будуть навчатись в теплих кабінетах та матимуть змогу використовувати новітню техніку у навчанні.

Буду і надалі працювати в цьому напрямку

АнтонЯценко #Україна #Монастирище #професійнийліцей #розвитокліцею

fb.watch/8Xwlw9E0j5/ (перглянути відео)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського Козацтва та день захисників та захисниць України

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського Козацтва та день захисників та захисниць України. Тому, з метою виховання поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини, напередодні в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" пройшло ряд виховних годин та годин спілкування для здобувачів ліцею.

Бібліотекарем М. Козяр було проведено годину спілкування на тему «Козацькому роду нема переводу». Учні розширили свої знання про козаків,а на завершення години спілкування був проведений бібліофреш про книги, які є в бібліотеці на дану тему.

Вихователями гуртожитку було проведено виховну годину "Монастирищина козацька" (12 жовтня). Здобувачі освіти зачитували реферати, які підготували напередодні, про козацьку історію Монастирищини, про видатних постатей, які приймали участь у визвольній війні на території нашого краю. На завершення учні переглянули відеофільм про Івана Богуна та його військо.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

04.10.2021 З Днем працівників освіти та професійно-технічної освіти!

Напередодні Дня працівника освіти та профтехосвіти в ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" відбувся святковий концерт за участі здобувачів освіти - учасників гуртків вокально-естрадної пісні "Перлина" (кер. Л.Павлученко) та "Художнє слово" (кер. О.Мельник).

Також з вітальним словом виступили директор ліцею Сергій Нетяжук та голова профспілкового комітету Ольга Мельник.


02.04.2021 Соціальний педагог – інспектор з охорони дитинства

Щорічно 2 жовтня відзначається Міжнародний день соціального педагога. Офіційно професія «соціальний педагог» з'явилася в нашій країні порівняно нещодавно. І суспільство ще не зовсім знає чи розуміє, хто такий соціальний педагог. Найчастіше соціального педагога плутають або із соціальним працівником, або з практичним психологом. Без сумніву, ці фахи пов’язані між собою, адже серед академічних дисциплін соціальна педагогіка посідає проміжне місце між психологією та соціологією, поєднуючи в собі певні риси однієї й іншої. Проте, якщо соціальний працівник у рамках роботи в якійсь із соціальних служб допомагає малозабезпеченим і малозахищеним прошаркам населення вирішувати соціальні проблеми – наприклад, отримати певний вид матеріальної допомоги тощо, то соціальний педагог насамперед виховує вміння не падати духом, навчає самостійно знаходити вихід зі складної ситуації, формує людину, особливо молодого віку, як особистість, здатну впоратися з психологічними та соціальними негараздами. Про роботу з дітьми детально розповіла соціальний педагог ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей» Людмила Василівна ПАВЛУЧЕНКО. У Міжнародний день соціального педагога вітаємо Людмилу Василівну та всіх соціальних педагогів з професійним святом, та бажаємо чудової роботи, моментального з’ясування будь-якої проблеми, вірного аналізу, вдалої розробки вирішення питань, доброї консультації, особистих досягнень, великих успіхів і повної гармонії в житті. Нехай Ваша праця і старанність роблять цей світ кращим і добрішим. Бажаємо здоров'я, взаєморозуміння оточуючих, поваги, щастя і всіх благ.


29.09.2021р. майстри виробничого навчання харчового напрямку та здобувачі освіти ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" відвідали

Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу в м.Києві


ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ предметів

Здобувачі освіти нашого ліцею в рамках Тижня природних предметів створили відеоальбом по природничо-заповідним об’єктам нашого краю. Щиро дякуємо за допомогу в створенні Монастирищенському краєзнавчому музею.

www.facebook.com/100043232482388/videos/364385648465581/

У конкурсі на кращий відеопроєкт про природні й заповідні місця нашого краю перемогла Мокренко Анастасія (гр.№260). Тож презентуємо її роботу!

www.facebook.com/100043232482388/videos/590958679010560/

www.facebook.com/100043232482388/videos/2949755581912908/

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

23.09. 2021

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ ПРЕДМЕТІВ

В Державному навчальному закладі «Монастирищенський професійний ліцей» з 20 вересня стартував Тиждень природничих предметів. Кожен день дивує своїми цікавинками

Ретельно сплановані заходи вражають своєю креативністю та мотивують здобувачів освіти експериментувати, бути креативними та творчими.

Розпочався Тиждень відкритим уроком з біології у групі № 267 (Кухар.Офіціант. Бармен) на тему «Фундаментальні властивості живого» (викладач Чорнодід Л.С.). Учні підготували й захищали наукові проєкти; презентували визначення "життя"з точки зору фізики, кібернетики та філософії.

21 вересня під гаслом «Наука навколо нас» цікаво та на одному диханні пройшов брейн ринг. Здобувачі освіти разом шукали відповіді на питання під рубриками: жива фізика, патенти природи та жива хімія, безсумнівно, збагатившись науковими знаннями.

23 вересня Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею протягом дня переглядали цікаві наукові фільми. Спробуйте й ви! Переходьте за посиланнями:

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

22 .09.2021

День партизанської слави

22 вересня у нашій країні відзначається День партизанської слави. Свято партизанської слави встановлено в Україні на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів, увічнення їхньої пам'яті. Сьогодні в Монастирищенському професійному ліцеї для здобувачів освіти І-го курсу була проведена бібліотечна година «Партизанська слава Монастирищини» (бібліотекар М.Козяр). Присутні переглянули фільм, наданий Монастирищенським краєзнавчим музеєм, під назвою "Партизанам та підпільникам Східної Вінниччини присвячується... "; дізналися більше про відомого земляка-партизана Івана Калашника, його героїчні вчинки; партизанські загони та їх ватажків, що діяли на території нашого регіону. Учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто віддав заради перемоги найдорожче – власні життя, хвилиною мовчання .

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image