ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

"Практична робота на тренажері зварника ТСМД-01 (режим ММА)"

Пропонуємо до перегляду конкурсну роботу на кращий дидактичний засіб навчання, номінація "Відеоресурс сучасних виробничих технологій". Підготував здобувач освіти ІІІ курсу Репніков Анатолій, керівник проєкту Ліщинський Михайло Васильович.

Відеоролик дає можливість наочно моделювати процес ручного дугового зварювання з використанням інструменту для технологій ММА.

Процес моделювання забезпечується підтримуванням малоамперної дуги між електродом та металевою пластиною (навчальним зразком).

При цьому вимірюється довжина дуги, швидкість переміщення, кут нахилу та інші параметри.

ТСМД -01 призначений для навчання з метою відпрацювання чи вдосконалення професійних навичок ручного дугового зварювання.

«Проведення розвалу та сходження коліс легкового автомобіля ВАЗ-2170»

Пропонуємо до перегляду конкурсну роботу на кращий дидактичний засіб навчання, номінація "Відеоресурс сучасних виробничих технологій". Підготував здобувач освіти ІІІ курсу Ганжала Олександр, керівник проєкту Павлученко Сергій Михайлович.

В даному відеоресурсі відображено виконання практичного завдання із застосуванням діагностичного 3D стенду «ANDRMAX» «Проведення розвалу та сходження коліс легкового автомобіля ВАЗ-2170».

Використання стенду комп’ютерної діагностики та регулювання 3D «ANDRMAX» – забезпечує широкий діапазон вимірювань і регулювань та виконує послідовність операцій автоматично.

Всі результати вимірювань представлені в оглядовій тривимірній графіці, що забезпечує легкість сприйняття діагностики підвіски. Стенд показує “живі” 3D-вимірювання в реальному масштабі часу.

Даний ресурс дає можливість засвоїти знання наглядно щодо проведення регулювання кутів установки коліс автомобілів та розрахований на аудиторію здобувачів освіти, а також майстрів виробничого навчання та викладачів спеціальних предметів.

Матеріал можна застосовувати як на уроках теоретичного навчання, так і під час проведення виробничого навчання як навчальний відеоролик.