ВИХОВНА РОБОТА

"НАЙЧАРІВНІШЕ ТВОРІННЯ НА ЗЕМЛІ-ЖІНКА!" (онлайн-виховна година від учнів групи№249 та класного керівника Павлученко  Л.В.)

Учасники гуртка вокально-естрадної пісні "Перлина ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей " з нагоди вшанування захисників України, воїнів-інтернаціоналістів, героїв Майдану, воїнів АТО (ООС) долучились до  обласного онлайн-фестивалю #Пам'ять єднає покоління# 

 25.02.2021р.

«#ПАМ'ЯТЬ ЄДНАЄ ПОКОЛІННЯ»  участь  у обласному  онлайн фестивалі учасників гуртка "Художнє слово" (керівник Ольга Мельник)  ДНЗ "Монастирищенський професійний ліцей" 

25.02.2021р.

До 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

Творчість Лесі Українки - нове пафосне слово не тільки в українській, але й у світовій літературі. Життя поетеси – це легендарний подвиг мужньої і мудрої людини, ніжної й нескореної жінки, геніального митця і борця, рівноцінну постать якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах.

Учасники освітнього процесу Монастирищенського професійного ліцею   організували і провели поетичний флешмоб "Лесині поезії вічно живі".